rozmiar czcionki: A | A | A

Nowe Centrum Praktyk dla uczniów

Dodano: 03-09-2019 14:14

Samorząd województwa inwestuje w rozwój edukacji. Wraz z nowym rokiem szkolnym zostało otwarte Centrum Praktyk w Dolnośląskim Zespole Szkół w Biedrzychowicach w powiecie lubańskim.

[więcej]

Oznaczenie "Produkt Polski"

Dodano: 03-09-2019 14:03

Aby ułatwić konsumentom identyfikację produktów wytworzonych z polskich surowców, w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowano znak „Produkt polski” i zasady jego stosowania. Zgodnie z ustawą o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych produkty opatrzone tą informacją muszą być wyprodukowane z surowców wytworzonych na terenie Polski z tym, że w produktach przetworzonych dopuszcza się użycie importowanych składników (np. przypraw, bakalii) w ilości do 25% masy tych prod

[więcej]

Zaproszenie na koncert laureatów twórczości artystycznie zakręconych seniorów „Bo Radość Jest w...

Dodano: 03-09-2019 12:13

Stowarzyszenie Dolnośląscy Seniorzy, w ramach projektu "Radość z bliska Dolnośląskich Seniorów", zaprasza na KONCERT LAUREATÓW TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONYCH SENIORÓW „BO RADOŚĆ JEST W NAS”. Koncert dofinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Interreg na Szczycie Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej w Warszawie

Dodano: 03-09-2019 10:35

Panel "How to benefit from territorial cooperation?" na Szczycie Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej Warszawie w dniach 9-10 września br.

[więcej]

Dolnośląska Inauguracja Roku Szkolnego

Dodano: 02-09-2019 15:06

Za nami inauguracja roku szkolnego 2019/2020. W odnowionej siedzibie Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu oprócz uczniów nowy rok szkolny przywitali przedstawiciele rządu i parlamentu RP, Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty, a także marszałek Cezary Przybylski.

[więcej]

IV Międzynarodowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu

Dodano: 29-08-2019 12:04

W dniu 22 sierpnia 2019 r. podczas IV Międzynarodowego Festiwalu Wikliny i Plecionkarstwa w Nowym Tomyślu, zainaugurowano w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu, niezwykle inspirującą wystawę prac absolwentów, uczniów i nauczycieli Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Jaworze i Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu, pt. „Akademie splecione wikliną”. Świeżo upieczeni absolwenci Zespołu w Jaworze: Pani Iwona Rusnak, Pani Małgorzata Lisowska, Pa

[więcej]

Interreg Europa - wrześniowe wydarzenia programu

Dodano: 27-08-2019 11:51

Wydarzenia zaplanowane przez ekspertów tematycznych programu

[więcej]