rozmiar czcionki: A | A | A

Święto Twierdzy Srebrna Góra

Dodano: 15-06-2010

19 czerwca w ramach Dni Dolnego Śląska odbędzie się rekonstrukcja bitwy, w której wojska Napoleona podjęły próbę zdobycia góry warownej – głównego bastionu Twierdzy.

[więcej]

Nieruchomości dla Portu Lotniczego we Wrocławiu

Dodano: 11-06-2010

Skarb Państwa reprezentowany przez Wojewodę Dolnośląskiego przekazał dziś na rzecz Województwa nieruchomości na potrzeby Portu Lotniczego w Strachowicach.

[więcej]

Konwent Powiatów Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 11-06-2010

W Sycowie, w powiecie oleśnickim, trwa Konwent Powiatów.

[więcej]

Dotacja na Dożynki Wojewódzkie 2010

Dodano: 11-06-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał dotację w wysokości 70.000 zł dla gminy Kamieniec Ząbkowicki na dofinansowanie organizacji tegorocznych Dożynek Wojewódzkich.

[więcej]

Ostatnie wolne miejsca w Dolnośląskiej Akademii Kadr!

Dodano: 10-06-2010

Wydział Europejskiej Współpracy Terytorialnej informuje, że zostały ostatnie wolne miejsca w II cyklu szkoleniowym w ramach projektu Dolnośląska Akademia Kadr.

[więcej]

Dni Dolnego Śląska w Gryfowie Śląskim, Żmigrodzie i Oławie.

Dodano: 10-06-2010

W ten weekend odbędzie się dalsza część Dni Dolnego Śląska. Tym razem będzie można się bawić na imprezie plenerowej w Gryfowie Śląskim, Żmigrodzie i Oławie.

[więcej]

Mniej hałasu w PGE Turów - uroczysta inauguracja programu wytłumień

Dodano: 10-06-2010

PGE Elektrownia Turów była gospodarzem międzynarodowego spotkania na temat oddziaływania akustycznego elektrowni na przygraniczne tereny Niemiec. Odbyło się ono 9 czerwca i wziął w nim udział wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Stanisław Longawa.

[więcej]