rozmiar czcionki: A | A | A

Prezentacja projektu SRWD w Lubaniu

Dodano: 26-10-2012

31 października 2012 r. o godz. 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubaniu, ul. A. Mickiewicza 2 odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020 ze społecznością powiatu. Spotkanie organizuje pan Walery Czarnecki, Starosta Powiatu Lubańskiego. Zapraszamy do składania uwag do projektu SRWD.

[więcej]

Prezentacja projektu SRWD w Lwówku Śląskim

Dodano: 26-10-2012

31 października 2012 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lwówku Śląskim, Aleja Wojska Polskiego 25 odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020 ze społecznością powiatu. Spotkanie organizuje pan Józef Mrówka, Starosta Powiatu Lwóweckiego. Zapraszamy do składania uwag do projektu SRWD.

[więcej]

Spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego w Legnicy

Dodano: 25-10-2012

Uprzejmie informujemy, że  w dniu 7 listopada br. odbędzie się w Legnicy spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego. Udział w spotkaniu będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji u pani Marty Przytockiej, Wydział Koordynacji Polityki Regionalnej UMWD, adres e-mail: marta.przytocka@dolnyslask.pl, tel. 71/776 95 93. Jednocześnie zapraszamy do składania uwag do projektu Strategii

[więcej]

Spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego w Jeleniej Górze

Dodano: 25-10-2012

Uprzejmie informujemy, że  w dniu 5 listopada br. odbędzie się w Jeleniej Górze spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego. Udział w spotkaniu będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji u pani Marty Przytockiej, Wydział Koordynacji Polityki Regionalnej UMWD, adres e-mail: marta.przytocka@dolnyslask.pl, tel. 71/776 95 93. Jednocześnie zapraszamy do składania uwag do projektu Strategii

[więcej]

Konsultacje społeczne w Środzie Śląskiej

Dodano: 24-10-2012

W dniu 23 października 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej odbyło się kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego. Gospodarzem spotkania był Sebastian Burdzy, Starosta Powiatu Średzkiego.

[więcej]

Prezentacja projektu SRWD w Miękinii i Środzie Śląskiej

Dodano: 22-10-2012

W dniu jutrzejszym projekt Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego (SRWD) zostanie zaprezentowany w czasie obrad Konwentu Powiatów Dolnego Śląska, który odbywa się w dniach 23-24 października br. na terenie gminy Miękinia.

[więcej]

Informacja nt. spotkania w ramach konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa...

Dodano: 19-10-2012

W dniu 18 października 2012 r. odbyło się we Wrocławiu spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego – kolejne z cyklu poświęcone temu tematowi. Spotkaniu przewodniczył pan Jerzy Tutaj, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]