rozmiar czcionki: A | A | A


Nabór Wystawców - Targi Smaki Regionów 2018 w Poznaniu

18.05.2018 10:41

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne Województwa Dolnośląskiego podczas Targów „Smaki Regionów”, które odbędą się w dniach 29.09 – 01.10.2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zapraszamy dolnośląskich producentów produktów tradycyjnych, wpisanych na krajową Listę Produktów Tradycyjnych oraz zrzeszonych w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego.


Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz dobór oferowanych produktów żywnościowych. Pierwszeństwo mają podmioty uczestniczące w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk oraz wytwarzające produkty tradycyjne, wpisane na LPT.


Powierzchnia i podstawowa zabudowa stoiska na targach będzie nieodpłatnie udostępniona dolnośląskim przedsiębiorcom. Podmioty, które potrzebować będą lady chłodniczej do ekspozycji nabiału muszą pokryć koszty jej wynajmu we własnym zakresie.


Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Operacyjnego na lata 2018-2019 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa dolnośląskiego – etap  II.


Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w targach. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu oraz noclegów.
Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax.: 71/776-94-00 lub podpisane i zeskanowane na adres e-mail: monika.michalska@dolnyslask.pl  w terminie do piątku 25 maja 2018 r.


Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Moniką Michalską tel. 71 776-90-30.

Do pobrania:
Karta zgłoszeniowa