rozmiar czcionki: A | A | A


Międzynarodowe targi BioFach 2010

14.01.2010 08:17

Promocja dolnośląskich produktów ekologicznych i producentów branży rolno-spożywczej na - Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej Bio-Fach w Norymberdze.

Zapraszamy dolnośląskie podmioty gospodarcze do przedstawienia swojej oferty, na stoisku Województwa Dolnośląskiego i odwiedzenia 21 edycji targów Bio-Fach, które odbędą się w dniach 17-20.02.2010r. w Norymberdze.

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne z ofertą produktów ekologicznych z Województwa Dolnośląskiego na Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej Bio-Fach. Targi BioFach są największą ekologiczną imprezą targową na świecie. Warunkiem uczestnictwa w targach jest spełnienie wymogów formalnych tj  posiadanie certyfikatu zgodności wydanego przez Jednostkę Certyfikującą dla produktów spożywczych. Równolegle z targami Bio-Fach odbywają się  targi Vivaness 2010, Międzynarodowe Targi Kosmetyków Naturalnych i Produktów Wellness. Targi Bio-Fach to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń rolników ekologicznych, producentów, przetwórców i dystrybutorów z całego świata.

Informację o udziale w targach łącznie z certyfikatem zgodności proszę przesłać  na adres: e-mail: maria.krzeszowska@dolnyslask.pl, w nieprzekraczalnym terminie do 22.01.2010r.
        
Szczegółowe informacje zainteresowanych udziałem i zwiedzaniem Targów uzyskać można  poprzez  kontakt telefoniczny lub e-mail;

(071) 776 90 30 - Maria Krzeszowska, e-mail: maria.krzeszowska@dolnyslask.pl

(071) 776 93 98 – Izabela Bielecka, e-mail: izabela.bielecka@dolnyslask.pl

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wydział Rozwoju Obszarów Wiejskich
Wybrzeże Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław