rozmiar czcionki: A | A | A

Życzenia na Boże Narodzenie

23.12.2020 14:41

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten czas upłynął w zdrowiu i radosnej, możliwie jak najbardziej rodzinnej atmosferze. Niech narodzony Jezus błogosławi wszystkim osobom z niepełnosprawnościami, ich rodzinom i bliskim, asystentom, wolontariuszom i osobom zaangażowanym w działalność na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych.

Grafika: Anna Wargocka


Mijający rok był dla wszystkich niezwykłych, a dla wielu bardzo trudny. To był także czas wyjątkowo odpowiedzialnej pracy samorządu województwa dolnośląskiego. Staraliśmy się reagować na potrzeby organizacji pozarządowych oraz osób potrzebujących wsparcia. Wszyscy chcielibyśmy jednak wrócić do normalności. Do wspólnych spotkań i działań. Głęboko wierzymy, że świąteczny czas będzie pozytywną inspiracją do nadchodzącej przyszłości. I tego z całego serca życzymy wszystkim, którzy to czytają.
Przetrwamy to, Razem!!!


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzą:
- Zarząd województwa dolnośląskiego z marszałkiem Cezarym Przybylskim na czele,
- Dyrekcja Departamentu Spraw Społecznych - Jerze Komorowski i Rafał Olejarz,
- Dział Wsparcia Osób Niepełnosprawnych funkcjonujący przy Wydziale Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którym kieruje dyrektor Bogusława Kulińska,
- Amelia Dymarek - Koordynator ds. Dostępności,
- Paweł Parus – Pełnomocnik Marszałka ds Osób z Niepełnosprawnościami.


Opis grafiki: Całość w odcieniach jasnego brudnego różu, przypominającego scenerię bajkową. Po prawej stronie 2 świąteczne bombki. Na górze z lewej betlejemska gwiazda. W lewej dolnej części napis: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą: Zarząd Województwa Dolnośląskiego, Dział Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Pełnomocnik Marszałka ds Osób z Niepełnosprawnościami. Pod nim logotyp Dolnego Śląska.