rozmiar czcionki: A | A | A

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

28.02.2022 13:50

Już w najbliższy piątek, 4 marca na Tarczyński Arena (stadion Wrocław) rozpoczną się kolejne Międzynarodowe Targi turystyki i czasu wolnego. Potrwają one do niedzieli - 6 marca.

Miło nam poinformować, że w piątek 4 marca wszystkie osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności wraz z asystentami będą miały darmowy wstęp na targi.


Także w tym dniu przewidziany jest panel dedykowany turystyce osób z niepełnosprawnościami, który rozpocznie się na głównej scenie o godzinie 11:00. Koordynował go będzie Stanisław Francuz, dobrze znany przewodnik i wielki propagator turystyki dla osób z niepełnosprawnościami.


Kilka słów o targach


Na kilku poziomach Tarczyński Arena zgromadzimy wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Będzie to doskonała okazja do zaplanowania wycieczek, podróży i innych aktywności na cały 2022 rok.


Nie zabraknie stałych punktów programu –  trzydniowego Festiwalu Podróżników z gośćmi specjalnymi, Festiwalu Kulinarnego z pokazami na żywo, strefy produktów regionalnych oraz atrakcji dla najmłodszych.


Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową targów:
https://mttwroclaw.pl/


Serdecznie zapraszamy!