rozmiar czcionki: A | A | A

Wmurowanie kamienia węgielnego

Dodano: 08-02-2012

Dziś, 8 lutego 2012 roku, na terenie Politechniki Wrocławskiej wmurowano kamień węgielny pod budynek: Strefa Kultury Studenckiej wraz z parkingiem wielopoziomowym. Członek zarządu województwa dolnośląskiego Jerzy Tutaj wziął udział w uroczystości składając swój podpis w akcie erekcyjnym.

[więcej]

III Spotkania Edukacyjne "Wrocławski indeks"

Dodano: 08-02-2012

W dniach 6-7 marca 2012 roku wrocławskie uczelnie wyższe organizują III Spotkania Edukacyjne 'Wrocławski Indeks"

[więcej]

Walczą o indeksy polskich uczelni

Dodano: 14-01-2012

Wiedzą z zakresu polityki i gospodarki, stosunków międzynarodowych oraz historii najnowszej wykazali się uczestnicy okręgowych eliminacji 53. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Najlepsi młodzi Dolnoślązacy rywalizowali o udział w finale Olimpiady i indeksy na wybrane uczelnie w całym kraju. Uczestników dopingował osobiście Marszałek Województwa Dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec.

[więcej]

Spotkanie noworoczne

Dodano: 11-01-2012

10 stycznia br. w Muzeum Narodowym we Wrocławiu odbyło się spotkanie noworoczne Pana Radosława Mołonia – Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego z dyrektorami szkół i placówek prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego

[więcej]

Wspaniałe rozpoczęcie sezonu przez alpejczyków AZS DSW - uczniów Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka...

Dodano: 21-12-2011

W listopadzie alpejczycy AZS DSW rozpoczęli rywalizację sportową. Na zawodach IPC w holenderskiej hali Landgraaf drugie miejsce w slalomie wywalczyła Anna Kosińska z przewodnikiem Dariuszem Rutkowskim. Uzyskany czas, w przeliczeniu na punkty, dał naszemu zespołowi awans do cyklu zawodów Pucharu Europy w slalomie! W debiutanckich zawodach PE na lodowcu Pitztal (3440npm!) zawodniczka nasza zdobyła trzecie miejsce, ustępując jedynie zawodniczkom brytyjskim. W kolejnych zawodach PE w slalomie w...

[więcej]

Kolejny absolwent nagrodzony

Dodano: 15-12-2011

Dziś, podczas posiedzenia Senatu Wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w ramach przedsięwzięcia „Najlepszy Dyplom Roku”.

[więcej]

Uczniowie z Lubina mają nowe boisko

Dodano: 14-12-2011

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie posiada już własny obiekt sportowy. W uroczystym otwarciu boiska wielofunkcyjnego uczestniczył wicemarszałek Radosław Mołoń, który przekazał młodym sportowcom komplet piłek sportowych.

[więcej]